W dawnych czasach bardzo dużo mówiło się o małżeństwach, które były aranżowane. Na szczęście w obecnych czasach w przypadku zdecydowanej większości osób raczej odchodzi się od tego zwyczaju. Każdy bierze ślub z tym kim chce i kogo kocha. Teraz mamy już do czynienia z nielicznymi przypadkami, jeżeli chodzi o aranżowane małżeństwa. Czasem zdarzają się jednak tak zwane małżeństwa z rozsądku. Dlaczego tak się nazywają? Odpowiedź na to pytanie przynieść można nam książka pt. “Miodowy miesiąc we Włoszech“, którą napisała Melanie Milburne (https://www.taniaksiazka.pl/miodowy-miesiac-we-wloszech-melanie-milburne-p-1367201.html).

Piękna i bogata

Melanie Milburne zamiast uczyć się do egzaminów w szkole średniej postanowiła czytać romanse. Po przeczytaniu pierwszej książki o takiej tematyce sama postanowiła tworzyć romanse. Na dodatek, czy to pod wpływem własnych marzeń, czy też przeczytanych książek uznała, że wyjdzie za mąż za bruneta. Jak postanowiła tak działała. I to na tyle skutecznie, że już po kilku latach jej romanse dobijały do listy bestsellerów. Na dodatek za mąż wyszła za bruneta. Ta wysportowana autorka świetnych książek znowu serwuje swoim czytelniczkom opowieść miłosną, która na początku na taką się nie zanosi. Isabelli Byrne to młoda i ambitna kobieta, której szczęście do tej pory sprzyjało. W szczególności, jeżeli chodzi o urodę i majątek. Miała obydwie rzeczy. Urodę otrzymała od natury w genach po swoich przodkach. Majątku dorobił się ojciec, który jak się okazuje właśnie pożegnał się z ziemskim padołem. Wydawać by się mogło, że wszystko otrzyma teraz Isabella. Niestety, ale pojawia się jeden mały problem…

Dla majątku

Ojciec w swoim testamencie zastrzegł, że córka otrzyma cały majątek razem z domem tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wyjdzie za mąż. Okazuje się jednak, że kobieta nie ma całego życia na poszukiwanie idealnego kandydata na męża. Ojciec dał jej tylko trzy miesiące na to, inaczej majątek przepadnie. Isabella zaczyna więc gorączkowe poszukiwanie mężczyzny, który mógłby stanąć przy jej boku. Nikt jednak nie jest na tyle odpowiedni, żeby mógł zostać jej mężem. A czas zaczyna jej się coraz bardziej kurczyć. Nagle kobiecie oświadcza się Andrea Vaccaro – najlepszy protegowany ojca kobiety. Isabella go nienawidzi jak tylko się da. Jednak w obecnej sytuacji oświadczyny Andrei wydają się dla niej jedynym wyjściem z sytuacji, jeżeli chce zdobyć majątek. Jak rozwinie się cała sytuacja? “Miodowy miesiąc we Włoszech” należy do najlepszej serii romansów “Harlequin Światowe Życie “, więc koniecznie trzeba poznać tą pozycję.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Natan